Uued kodud kannavad endas elurütmi, kus kaasaegne disain kohtub puhkust võimaldava haljastusega

Tuues esile pehmeid ja neutraalseid toone, oleme loonud siseviimistluses rahustava tausta, mis võimaldab elanikel lisada oma isiklikke aktsente, samal ajal kui kontrastsed elemendid toovad ruumidesse visuaalset elevust.

Uuenduslik lähenemine, milles kohtuvad klassikaline disain ja minimalistlikud jooned, pakub kodu planeerimise rõõmu nii traditsiooniliste kui ka moodsete disainielementide sõpradele.

Uus-Kindrali interjöörid on arendatud visiooniga, et meie igapäevased koduruumid peaksid olema nii visuaalselt kaasahaaravad kui ka ajatult stiilsed ja mugavad. Need on loodud inimesele, kes hindab vormilist ilu, funktsionaalsust ning kvaliteeti.

GALINA BURNAKOVA

Sisearhitekt

Stuudiokorterist saunaga katusekorterini ja kõik, mis sinna vahepeale jääb.

Korterid

Iga detail loob lisamugavust

 • JAHUTUS JA SAUNAD

  Kõikidel katusekorteritel on isiklik jahutussüsteem ning suurematele korteritele on planeeritud saunad.

 • POOLMAA-ALUNE PARKLA

  Autod pargivad mugavalt pool maa-aluses parklas ning elektriautode omanikel on võimalus lasta paigaldada isiklik laadija.

 • RÕDUD JA LODŽAD

  Enamik meie kortereid tervitavad sind omaette privaatse väliruumiga, milleks on avarad rõdud ja lodžad.

 • JALGRATTA JA LAPSEVANKRI HOIURUUM

  Nii majades sees kui üldkasutatavatel aladel majade ümber on mugavad rattaparklad. Samuti leiad turvalised ruumid lapsevankrite hoiustamiseks.

 • ROHELINE SISEHOOV

  Hoonetevahelisele alale on planeeritud kaunis haljastatus koos mänguväljaku ning mõnusate istumisnurkadega.

 • PRAKTILINE PESURUUM

  Hoone esimesel korrusel paiknevad mugavad pesuruumid, kus oma neljajalgse pereliikme käpad, vankri rattad või porised kummikud enne tuppa tulekut puhtaks pesta.

Kindrali Maju planeerides soovisin luua linna keset linna.

ALLIANS ARHITEKTID - INDREK TIIGI

Maa jagasin inimmõõtmelisteks kvartaliteks koos nendevaheliste puiesteedega. Kõik hooned asetuvad selgelt tänavajoonele ja uksed avanevad otse tänavale.

Hoonete vaheline ala on kavandatud rahulikeks urbanistlikeks siseparkideks, kus liikumistempo on aeglane ning puhata ja mängida saab puude ja põõsaste keskel. Hoonete välisviimistluses domineerib betoon: väärikas must pesupind ja valge sile betoon. Avarad rõdud ja lodžad on vooderdatud hubase puiduga, luues Kindrali Majadest mõnusa koha, kus elada. Sünnib terve kvartal, milles domineerib linnahaljastus ning jalgteed koos jalgrataste taristuga.

Ehituskirjeldus
Prokapital