Väikelinna rahu suure linna melus

Kristiine City on kodupaik, mis elab Sinu rütmis. Siinne elukeskkond on pidevalt uuenev ning igaüks leiab oma koha – olgu see sportides, jalutades koos truude neljajalgsete kaaslastega või nautides rattasõitu, samal ajal kui lapsed mängivad vabalt ja turvaliselt. See on koht, mis pakub kõike vajalikku rahulikuks ja täisväärtuslikuks eluks, luues tõelise aedlinna tunde, kus elu õitseb. Elu siin on just nii loomulik ja mugav, nagu peabki olema.

  • Koolid ja lasteaiad
  • Rohelised puhkealad
  • Sisseostud ja vaba aeg
  • Sportimine
  • Transport
Kristiine City pakub peresõbralikku keskkonda. Mitme lasteaia ja kooli lähedus soosib jalgsi liiklemist ja tervislikke eluviise juba noorest peale.
Kristiine linnaosa on tuntud oma mitmekülgsete rohealade poolest. Siinne piirkond on ideaalne neile, kes hindavad rahulikku keskkonda, mitmekülgseid terviseradu, rohelisi parke ja põnevaid mänguväljakuid. Midagi kõigile.
Kodupood ja lähim kaubanduskeskus asuvad vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, tuues kõik eluks vajaliku peaagu koduukseni. Naabruskonnas leidub mitmeid mõnusaid söögikohti ja toredaid vabaajategevusi, mis pakuvad seikluseid igaks päevaks ja iga ilmaga.
Terves kehas terve vaim. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asub kõik eluks vajalik ja rohkemgi - hinnatud tennisekeskus, mitmed spordiklubid, tunnustatud Tondi ratsakool ja terviserajad.
Kristiine City asub logistiliselt väga heas asukohas, kust on hea startida igasse linnasuunda või hoopis nädalavahetuseks teistesse linnadesse. Kõigest 10 minutiga jõuab Tallinna kesklinna, bussi- või lennujaama.
Hispaania Maja

Weis Resto

Armudu

Restoran

Tondi Resto

Tildri minimets

Tondimõisa park

Sõjakooli park

Kristiine Lasteaed

Tallinna Ühisgümnaasium

Audentese spordiklubi

Välijõusaal

Golden Club

Järve Terviserada

Kristiine keskus

Tallinna Magdaleena Lasteaed

Tallinna Kristiine Gümnaasium

Tondi Ratsaspordiklubi

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Räägu park

Tondi Selver

Tallinna Haraka lasteaed

Forus Spordikeskus

Audentese Erakool

Kristiine City – ajalooline võlu, kaasaegne mugavus

Uus-Kindrali toob väikelinnaliku olemisega Kristiine City elukvartalisse kesklinna dünaamilist elujõudu. Mänguväljakud ja lähedal asuvad terviserajad kutsuvad aktiivsele puhkusele ja värskes õhus liikumisele. See on koht, kus looduse lähedus ja aktiivne elustiil käivad käsikäes, luues ideaalse pinnase igapäevaseks heaoluks.

Kõik eluks vajalik on paari sammu kaugusel

Põneva ajalooga Kristiine City jääb kesklinna tihedast liiklusest ja sagimisest eemale, ent on samas südalinnale niivõrd lähedal. Aedlinlikust ning privaatsest Kristiine City´st on mugav ja lihtne liikuda igale poole.

JALGSI

Tallinna Haraka Lasteaed – 8 min
Tondi rondipeatus – 14 min
Järve terviserada – 14 min
Tondimõisa park ja koerte jalutuspark – 15 min
Räägu park – 20 min

AUTOGA

Kesklinn – 5 min
Vanalinn – 10 min
Kristiine Keskus – 6 min
Bussijaam – 9 min
Lennujaam – 10 min
Sadam – 15 min

Kristiine City

“Kristiine City on mitmekülgne ja huvitav elukeskkond linna keskmes, kust on mugav ja lihtne igale poole liikuda. Nii jala, jalgratta-, auto- kui ühistranspordiga,”

Indrek Tiigi, Allianss Arhitektid

Kristiine City
Prokapital