Oled valmis avastama oma tulevase kodu võimalusi? Alusta siit!

  Teie päring on edukalt saadetud

  Müügitingimused

  • BRONEERIMINE

   Korteriomandi broneerimisel sõlmitakse ostjaga broneerimiskokkulepe ning ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja 2 000 euro suuruse ettemakse.

  • VÕLAÕIGUSLIK LEPING

   Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, kus lepitakse kokku kõik tehingu detailid ning Ostja tasub 15% vara ostu-müügihinnast.

  • ASJAÕIGUSLIK LEPING

   Kui korterelamu on valmis üleandmiseks, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, ostja tasub ülejäänud osa ostu-müügihinnast ning toimub korteri omandiõiguse üleminek.

  • KORTERIOMANDI HINNAS EI SISALDU

   Parkimiskoht, panipaik, müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõiv (tasub ostja), andmeside, kaabeltelevisiooni, telefoni- ja valveside liitumistasu.

  Koostööpartnerid

  • LHV

   Finantsteenuse pakkuja on AS LHV. Tutvu tingimustega lhv.ee/kodulaen ja pea nõu asjatundjaga.

  • LIUGLEV UKS

   Kvaliteetsed garderoobid Eesti suurimalt liuguste ja garderoobide tootjalt. Teie idee ja meie teostus!

   Uus-Kindrali koduostjale garderoobi eritellimusmööbel soodustusega -20%

  • SIEMATIC

   Ajatu elegantsiga köögi disainlahendused Saksamaalt.

   *Uus-Kindrali koduostjale spetsiaalselt projekti jaoks väljatöötatud köögimööbli lahendus soodustusega -30%.

  • INTERSTUDIO

   Lai valik keraamilisi plaate, sanitaartehnikat ja – keraamikat, parkette, fassaadilahendused ning mööbel maailma tippkaubamärkidelt.

  • SCHMIDT

   Kvaliteetne sisustus kööki, vannituppa, garderoobidesse ja eluruumidesse.

   *Uus-Kindrali koduostjale eritellimused soodustusega -20%

  Vaata ka meie teisi arendusi

  AS Pro Kapital Grupp on üks kogenumaid kinnisvaraarendusettevõtteid Balti riikides. Arendame teistest ajatult eristuvaid hooneid, mille laitmatu kvaliteet  oskab ette näha inimeste vajadusi ja ootusi.

  Aastate jooksul on meie põhjaliku planeerimise eesmärk olnud järjekindlalt kujundada elurikkaid linnaosasid piirkondades, kus loodus on maastikku juba targalt kujundanud, edendades nende asukohtade loomupärast potentsiaali.

  Kalaranna Kvartal | Tallinn

  Kalaranna Kvartal on unikaalne mereäärne elu- ja äripiirkond, mis avas esmakordselt dialoogi mere ja kesklinna vahel. Asukohaga Kalaranna 8, hõlmab Kalaranna Kvartal peaaegu kuue hektari suurusel alal kaksteist nelja- ja viiekorruselist hoonet, millest 8 on valminud ning viimase ehitusetapi kaks hoonet valmivad juba 2024.aastal!

  Tutvustus

  Dunte | Tallinn

  Omanäolise iseloomuga, punastest tellistest Tondi 53 kasarmuhoonesse kerkivad karakteriga, suurte akendega kodud, kus on loftidele iseloomulikud kõrged laed ning ajaloolised, jõulise natuuriga paksud kiviseinad. Sisekujundus on selge, konkreetne ning materjalid kestavad ajas - just nagu hoone ise ning keskkond tema ümber.

  Tutvustus

  Kristiine City | Tallinn

  Kristiine linnaosas asuv elukvartal hingab oma rütmis – inimesed tegelevad spordiga, jalutavad oma neljajalgsete sõpradega või sõidavad jalgrattaga, lapsed jooksevad ringi justkui toredas väikeses Eesti linnas. See on nagu roheline ja turvaline väikelinn suure linna südames, kus kõik vajalik on käe-jala juures.

  Tutvustus

  River Breeze Residence | Riia

  Majesteetlik eluhoone asub ajaloolise Kliversala poolsaare tipus, Daugava jõe vasakul kaldal. Kahtlemata on tegemist Riia kesklinna kõige maalilisema osaga, mis kannab endas rikast ajalugu. Siseviimistluses on kasutatud Euroopa tuntumaid kõrgklassi tootjaid ning hoonel on A-klassi energiamärgis. Müügil viimased korterid!

  Tutvustus
  Prokapital