fbpx

PAKETT 1

Päikesepaistest inspireeritud kodu. Valge terazzole sarnanev vannitoaplaat peegeldab valgust naturaalse tammepõrandaga eluruumidesse. Atmosfäär on valgusküllane, kus on mõnus nautida hommikust tassi kohvi.

PAKETT 2

Maheda atmosfääriga kodu, kus on hele parkett ja miks mitte ka murtud toonides vaibad, orgaanilise kujundusega maalid ning pehme tekstiil. Soovi korral on võimalik mängida ka paari värvitooniga ja muidugi lisada palju rohelust. Selles kodus on tekstuuri, näiteks vannitoa plaadimuster, mis inspireeritud moodsast tööstuslikust esteetikast. Siin tunned end nagu kodus, kus veedad parimad hetked elust.

PAKETT 3

Kodu tõelisele urbanistile. Vannitoaplaatide tonaalsus toob välja ajatu betooni võlu. Lisada võib ka taimsete mustridega tekstiili ja erksa värviga aksessuaare, mis toob justkui džungli tuppa. Eluruumide puitpõrand lisab soojust ja täiendab mahedalt urbanistlikku aeda, sinu uut kodu.

PAKETT 4

Sume ja rahustav, samas stiilne kodu. Vannitubades tume betoon või mänguline ning ajaloolist Veneetsia Terrazzot meenutav “soola ja pipra” tooni plaat. Parketi osas on valida heleda või tumeda poole vahel- mõlemad on stiilsed. See on kodu inimestele, kes julgevad olla enesekindlad oma valikutes.

Galina Burnakova

Kindrali Majadel on unikaalne asukoht roheluses keset urbanistlikku linnakeskkonda. Selline meeldiv vastuolu inspireeris ka majade siseviimistlust. Ümbritseva haljastuse liigirikkus koos selgete joontega materjalidega aitavad luua linnakodu aedlinnas.

Väljavalitud modernsed proportsioonid mõjuvad ajatult ning vananevad väärikalt, luues kaasaegse interjööri, mis jääb kestma.

Prokapital